12.junij 2016 - 00:00

Slotcar finale

|||||| |||||| ||||||

V petek po pouku je bila v tehniški učilnici zadnja letošnja tekma Slotcar.

To je bila sicer že 5. tekma v letošnjem letu (januar, marec, april, maj, junij). Na vsaki tekmi učenci zbirajo točke po vnaprej dogovorjenem kriteriju. Po petih tekmah pa določimo pokalnega zmagovalca OŠ Trbovlje v vožnji z električnimi avtomobilčki v žlebu. Vožnja zahteva precej koncentracije in hitre reakcije.

V letošnjem letu je največ točk, kar 76, nabral Jaka Naglav in s seboj domov odnesel pokal in naslov zmagovalca v tem šolskem letu. Na drugo mesto se je uvrstil mladi Grega Tomše, šestošolec, ki je osvojil 73 točk. Na tretjem mestu v skupnem seštevku pa je pristal Tomaž Kurent. Ostale razvrstitve so vidne v spodnji tabeli, ki si jo lahko prenesete na svoj računalnik.

Za nami je torej že tretja sezona dirkanja na tej progi in trije skupni zmagovalci:

2013-2014 Tomaž Kurent

2014-2015 Janez Erjavec

2015.2016 Jaka Naglav

Se vidimo naslednje leto!

Prebrano 3496 krat
Več iz te kategorije: « The escape room Planinski izlet »