22.april 2014 - 00:00

Šolski plesni festival

Napisal J. Jerman, S. Sotler Dolenc
Vsi tekmovalci in navijači|| Vsi tekmovalci in navijači|| ||

V sredo, 16. 4. 2014, je bilo v Ribnici področno tekmovanje ŠPF-ja. Sodelovalo je 16 osnovnih šol, z naše šole pa se ga je udeležilo 23 učencev.

Udeleženci so tekmovali v več kategorijah. V kategoriji B (od 4. do 6. razreda) je tekmovalo 78 tekmovalcev. Kot šolska ekipa PŠ Alojza Hohkrauta so si naši učenci priplesali 10. mesto, kot OŠ Trbovlje pa 12. mesto. Naši najboljši plesalci so bili: Tomaž Pavšek, 16. mesto, Miha Kolenc, 33. mesto, Luka Šoper, 50. mesto. Nekatere učenke pa so bile na takšnem tekmovanju prvič: Klara Žibret, Taja Trpin, Tia Kuhar, Tjaša Zakonjšek, Semra Huremkić, Maša Holešek, Ana Lina Nučič, Anja Naglič in Maja Zubak. Za to kategorijo se je tekmovanje končalo na področnem nivoju.
V kategoriji C (od 7. do 9. razreda) je tekmovalo 54 tekmovalcev. Kot šolska ekipa so si učenci priplesali 3. mesto. Naše najboljše plesalke so bile: Eva Kuhar, 2. mesto, Metka Dolanc, 13. mesto, Ana Hribovšek, 16. mesto, Nina Pečnik, 19. mesto. Tekmovali pa sta tudi Nina Murko in Lara Centrih. Eva Kuhar in Metka Dolanc sta se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 30. 5. 2014 na Vrhniki.
V kategoriji PARI (od 7. do 9. razreda) smo imeli letos dva plesna para. Eva Kuhar in Stojan Kuhar sta zasedla 6. mesto, Nadja Pušnik in Dominik Kranjc pa 8. mesto.
Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.

Prebrano 5649 krat Nazadnje urejano na 16.maj 2014 - 09:45