10.april 2019 - 19:26

Državno tekmovanje Vesela šola

Napisal U. Jerman
|||| |||| ||||

V sredo, 10. 4. 2019, je  v popoldanskem času na naši šoli potekalo državno tekmovanje iz Vesele šole.

Udeležili so se ga učenci od 4. do 9. razreda zasavskih osnovnih šol, ki so se uvrstili na to stopnjo tekmovanja. Da so se pred tekmovanjem sprostili in pozabili na tremo, so jim Špilčki odigrali izsek predstave, ravnateljica Petra Čede in organizatorka tekmovanja Alenka Stopar pa sta tekmovalce in mentorje pozdravili in nagovorili. Tekmovalci so se na pripravah na veselošolsko tekmovanje seznanili z zelo različnimi temami in tako so na tekmovanju pokazali svoje znanje o Nikoli Tesli, denarju, vodi, vremenskih ujmah, lutkah, slikarstvu, retoriki in še in še. Za vse smo stiskali pesti, da bi bil njihov trud poplačan s srebrnimi in zlatimi priznanji.

Prebrano 3386 krat Nazadnje urejano na 16.april 2019 - 13:26