10.marec 2015 - 00:00

Podjetno na OŠ Trbovlje

|||| |||| ||||

Učenci izbirnega predmeta Obdelava gradiv - LES in Kemija v življenju sodelujejo z Gimnazijo in srednjo ekonomsko šolo v podjetniškem krožku.   Razvijamo podjetniško idejo  - naravna kozmetika v leseni embalaži.

Skupaj z OŠ Tončke Čeč pod mentorstvom Zvezdane Lamovšek iz Gimnazije in ekonomske srednje šole Trbovlje, sodelujemo v podjetniškem krožku, ki ga sicer sofinancira Občina Trbovlje. Cilj sodelovanja je odkriti podjetniško idejo in jo tudi uresničiti.

Najprej smo izbrali podjetniško idejo (mi smo se odločili za naravno kozmetiko v leseni embalaži), obiskali smo že delavnico na temo podjetništva v MCT. Trenutno se ukvarjamo z izdelavo prototipov in izboljšavami. Čaka nas še precej delovnih ur, izdelke pa vam v kratkem predstavimo tudi na stojnici. O vsem vas še obvestimo. Nekaj slik pa le ...

Prebrano 4446 krat Nazadnje urejano na 11.marec 2015 - 10:49