25.september 2023 - 09:19

Športni dan za 6., 7. in 9. razred, 27. 9. 2023

Napisal S. Sotler Dolenc

Planinski pohod za 6. r, obisk adrenalinskega parka na Vačah in planinski pohod za 7. in 9. r

POHOD (6., 7. in 9. r):
Zbor učencev bo ob 8.20 pod večnamenskim prostorom. V dolino se vrnemo do 13.00. Reditelji gredo po malico, ki jo pospravite v nahrbtnike. S seboj ne nosite sladkih pijač, čipsa, bombonov in druge neprimerne hrane. Embalažo shranite v nahrbtnik in jo odvrzite v koš ob prihodu v dolino. Bodite primerno obuti in oblečeni v več slojev lahkih oblačil, ki jih boste lahko med hojo po potrebi slekli, med počitkom pa zopet oblekli. Ne pozabite na dodatno pijačo. Kosilo za vse udeležence pohoda bo v jedilnici na matični šoli. Spremljevalci: Nučič, Medvešek, Guna, Šprogar, U.Jerman, Šuligoj.

ADRENALINSKI PARK GEOSS (7. in 9. razredi):
Učenci, ki ste se odločili za obisk adrenalinskega parka, pridete pod večnamenski prostor ob 7.10 tisti, ki ste na prvem avtobusu (7.a in 7.b), 7.25 tisti, ki ste na drugem avtobusu (9.c in 7.c), 7.40 tisti, ki ste na tretjem avtobusu (9.a in 9.b). Reditelji odidejo po malico, jo razdelijo učencem in škatlo vrnejo v jedilnico. Zatem odidete na avtobusno postajo. Oblečeni bodite v športna oblačila in obuti v športno obutev. Priporočljive so tudi kolesarske rokavice.

Pred šolo se vrnemo do 13.30.

Kosilo bo odpovedano. Izbirni predmeti odpadejo.

Želimo vam prijeten športni dan,
aktiv ŠPO.

Prebrano 382 krat Nazadnje urejano na 25.september 2023 - 09:22