21.september 2023 - 21:32

Tomaž, Erik in Samo na Malih sivih celicah

Napisal

Tomaž, Erik in Samo so današnjo komisijo prepričali ne le z znanjem, temveč tudi s pozitivno energijo, odličnim medsebojnim sodelovanjem in sproščenostjo.

 

Naša šola vsako leto sodeluje na kvizu Male sive celice in lani nam je po 10 letih uspelo, da smo se preizkusili tudi v televizijski oddaji. Takšno tekmovanje zahteva splošno razgledanost, sposobnost sodelovanja, hitrega razmišljanja in sklepanja ter pozorno opazovanje.
Za 309 ekip je 12. 9. potekal prvi del predtekmovanja. Naša ekipa se je uvrstila med 64 najboljših in si z 2. mestom v regiji priborila sodelovanje na ustnem delu predtekmovanja, ki je potekalo danes v Celju. Po današnji zmagi smo ena izmed 32 ekip, ki se bodo pomerile v televizijski oddaji. 28. 11. se skupaj z navijači odpravljamo v studio, česar se naši tekmovalci že zelo veselijo.
Čestitke in uspešno naprej!

Prebrano 275 krat Nazadnje urejano na 21.september 2023 - 22:04