24.april 2023 - 12:14

Regijsko preverjanje znanja osnovnošolskih ekip prve pomoči

Napisal J. Jerman

V četrtek, 20. 4. 2023, je matična šola OŠ Trbovlje, z velikim veseljem, gostila mlade osnovnošolske ekipe prve pomoči in njihove srčne mentorje.

Na regijsko preverjanje znanja osnovnošolskih ekip prve pomoči, ki ga je organiziral Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Trbovlje, so prihajali iz Trbovelj, Zagorja, Hrastnika, Dola pri Litiji, Kočevja in Domžal.
Mlade ekipe prve pomoči so se pomerile v znanju in spretnostih iz prve pomoči.

Kot statisti in ponesrečenci so se odlično znašli tudi naši učenci Zara, Neža in Gašper.
Kot vestni, organizirani gostitelji spremljevalci tekmovalnih ekip pa Ožbej, Jaka, Zala, Sajra, Mia, Daša in Kaja.

Vsako leto se soočamo s številnimi nesrečami in vsaka minuta je ključna, ko gre za reševanje življenj. Zato je njihovo znanje in sposobnost hitrega in pravilnega ukrepanja v primeru nesreče izjemno pomembno.
Zahvala vsem, da ste se odločili sodelovati in pokazati svoje sposobnosti. Različna tekmovanja niso samo priložnost za dokazovanje svojega znanja, ampak tudi priložnost za učenje novih spretnosti.
Verjamemo, da boste nadaljevali s svojim delom in svoje znanje o prvi pomoči še izboljševali.
Še enkrat, hvala in naj vam bo uspešno na državnem preverjanju v Kopru!

Prebrano 335 krat Nazadnje urejano na 26.april 2023 - 19:51