10.december 2021 - 12:47

Veseli december v OPB 3. r

Napisal Š. Slanšek

Učenci 3. razreda, oddelka podaljšanega bivanja se zelo veselimo prazničnega decembra.

V tem mesecu je v šoli zelo zabavno: krasimo šolo, izdelujemo voščilnice, veliko ustvarjamo, plešemo, opravljamo zanimive naloge. Tudi dobri možje so se spomnili na nas. Božičkov pomočnik nam je skril pismo. Našli smo ga v avli. Za nas je pripravil praznične izzive. Prvi praznični izziv nas je spodbudil, da izberemo sošolca ali sošolko in zanj naredimo dobro delo (nesemo ji torbo, posodimo šolske potrebščine, zaželimo lep dan...). Ob tem mu podarimo snežinko. Če nam bo naloga uspela, pa nas v petek čaka praznični kino pred zbornico. Veselite se z nami in delili bomo z vami naše utrinke s kino predstave in v vam poročali o drugem izzivu.

Prebrano 619 krat Nazadnje urejano na 10.december 2021 - 12:50