16.november 2016 - 00:00

1. šolski ples

Napisal H. Klančnik
|| || ||

V petek, 11.11. 2016, smo učenci 9.a organizirali letošnji prvi šolski ples, ki je imel še posebej zanimivo tematiko. Za glavno temo plesa smo izbrali naslov "red love party" in v skladu s to temo, tudi okrasili šolski večnamenski prostor.

Plesa se je udeležilo skoraj petdeset učencev 7., 8. in 9. razredov. Vzdušje na plesu je bilo krasno, saj smo se vsi skupaj imeli zelo prijetno. Poleg dobre družbe, slastne hrane in pijače, ki je je bilo na pretek, tudi dobre glasbe seveda ni manjkalo.

Tudi na tem plesu je za glasbo poskrbel, sedaj že bivši učenec naše šole, DJ Zupi, ob pomoči osmošolca Jake Škofa. Kot razred smo usklajeno sodelovali, se dobro organizirali in zato je bil tudi večer nepozaben in se ga bomo še dolgo spominjali.

Katja Sihur, Mirjam Badnjević, Eva Bevc

Prebrano 4024 krat