Opozorilo

27.maj 2015 - 00:00

Zaključek projekta Medvedki

|| || ||

Vsi  radi prebiramo revijo Ciciban, ki letos praznuje že 70 let izhajanja. Učenci od 1. do 5. razreda MŠ smo se vključili v projekt Medvedi in medvedki, ki je potekal v okrilju revije Ciciban.

Tako smo cel mesec ustvarjali, kot pravi pesmica: V nekem mestu, v neki šoli mali medvedki so doma, ki ustvarjajo, kar se le da: brali smo knjige na temo medvedki, izdelovali plakate, zbirali medvedke, risali, slikali, oblikovali medvedke iz različnih materialov. Pripravili smo razstavo, ki si jo lahko ogledate v avli naše šole.

27. 5. 2015 smo zaključili s projektom Medvedki in ga povezali z zaključkom bralne značke. Prireditev sta povezovala učenca drugega razreda, drugi učenci pa smo se predstavili še s pesmicami in zgodbicami, ki smo jih napisali sami, plesi in igricama, kjer imajo seveda medvedki glavno vlogo.

Gospa ravnateljica nam je razdelila priznanja za bralno značko in nas pohvalila za uspešno branje in delo v projektu.

Za zaključek smo vsi skupaj zapeli pesmico o Pikiju Jakobu. Imeli smo se medvedje fino in nič nismo  brundali in gundali.

En lep  medvedji pozdrav od medvedkov 1. - 5. razreda in njihovih učiteljic.

Prebrano 5738 krat Nazadnje urejano na 15.oktober 2015 - 19:48