17.marec 2015 - 00:00

Šola v naravi za 6.r - 1.del

||||||||| ||||||||| |||||||||

V ponedeljek smo, šestošolci OŠ Trbovlje, prispeli v dom Trilobit, v Javorniški Rovt nad Jesenicami na petdnevno šolo v naravi.

Najprej smo dobili navodila učiteljev CŠOD Trilobit. Razdelili so nas v sobe, kjer smo razpakirali prtljago in odšli na ogled okolice. Sledilo je kosilo in pregled programa. Po počitku smo odšli na plezanje in veslanje s kanuji. Učiteljica nam je dala navodila za varno veslanje, povedala, da ne smemo špricat drugih saj lahko pademo v vodo. In glej ga šmenta, trije atleti naše šole so počeli prav to, osvajali so punce in jih škropili, pri tem pa padli v vodo. Še hitreje kot so vanjo padli, pa so poskakali iz vode. Druga skupina pa je plezala na umetni steni doma. Večerje smo se nadvse veselili, po večerji smo imeli še krajše druženje z igrami. Seveda pa nismo zaspali ob dogovorjeni uri (in tudi nikoli ne bomo), le da nam je bilo danes težko vstati.

Nadvse zgodaj zjutraj nas je z bobnanjem zbudil sošolec. Po jutranji telovadbi (brrrr) smo se najedli in odšli na 4,5 urni pohod na Jelenov hrbet. Sedaj smo vsi brez življenjske energije. Učitelj misli, da bomo danes prej zaspale, hm.

Pa še tole za starše. Mobitele imamo na voljo od 18:00 do 19:30, a s tem seveda nismo zadovoljni. Poleg tega nam zelo nagaja signal. Učitelj pravi, da če bo kaj pomembnega, bo že sporočil.

Napisale Hana, Taja in Anja iz 6.a.
Prebrano 4338 krat Nazadnje urejano na 18.marec 2015 - 12:46