26.marec 2024 - 07:51

Muzikal Spremenimo svet na “Perkmandeljčevem odru”

Napisal K. Marolt

Pevci in pevke OPZ in MPZ OŠ Trbovlje se letos prvič srečujejo z velikim izzivom - uprizoritvijo muzikala.

Z malo prirejeno, skrajšano obliko originalnega muzikala so se prvič predstavili 19. 3. 2024 na srečanju otroških gledaliških skupin “Perkmandeljčev oder”. K sodelovanju so povabili še nekaj učencev, ki so prevzeli igralske vloge. Predstavo so si ogledali učenci trboveljskih osnovnih šol, ki so z zanimanjem spremljali dogajanje na odru. Igralci in pevci so odlično odigrali svoje vloge in prejeli vzpodbudne pozitivne kritike.

Pri izvedbi celotnega muzikala, ki ga bodo premierno uprizorili 17. in 18. aprila letos ob 18. uri v gledališki dvorani Delavskega doma Trbovlje, bodo sodelovali vsi pevci OPZ (3. - 5. razred) in MPZ (6. - 9. razred) ter drugi učenci naše šole. Pridružili se jim bodo tudi inštrumentalisti, ki bodo poskrbeli za živo spremljavo.

Prebrano 575 krat Nazadnje urejano na 26.marec 2024 - 07:54