16.februar 2024 - 13:15

Četrtfinale šolskega državnega prvenstva v odbojki

Napisal D. Rajh
V četrtek, 15. 2., je bilo na naši šoli četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za fante.
 
Udeležili sta se ga še ekipi OŠ Braslovče in OŠ Mihe Pintarja Toleda iz Velenja. 
Naši fantje so obe tekmi izgubili kljub prikazani dobri igri. Raven odbojke je izven Zasavja pač precej višja. Na področnem prvenstvu je naša ekipa gladko osvojila prvo mesto, v četrtfinalu pa smo se pomerili s klubskimi odbojkarji, ki znajo že praktično vse; manjkata jim le še telesna moč in višina. To je bilo najbolj očitno pri ekipi OŠ Braslovče, ki je prikazala najlepšo igro in se zasluženo uvrstila v polfinale.
Pohvala našim fantom za dobro igro in mladim gledalcem na tribuni za športno navijanje!
Prebrano 522 krat Nazadnje urejano na 16.februar 2024 - 13:17