22.februar 2023 - 10:30

Za nami je drugi dan

Napisal U. Jerman

Po mirni noči smo zgodaj vstali, se odpravili na zajtrk in nato naravnost na smučišče Poseka.

Danes smo si smučarske čevlje sami obuli in zapeli že tudi tisti, ki smo to naredili komaj drugič. Sonce, modro nebo in šestošolci željni smučanja. Prav vsi smo ponosni na to, kako smo napredovali v smučanju. Skupina, ki je včeraj prvič stala na smučeh, se je naučila delati zavoje, se peljati s sidrom in se pobrati v primeru padca. Nekoliko bolj izkušeni smučarji pa smo danes postali pravi slalomisti. Priznamo, da smo bili po štirih šolskih urah smučanja precej utrujeni. Hrana je tako okusna, če si lačen. To pa sploh še ni vse. Po kosilu nas je čakalo še dve uri plavanja v bazenu in ena ura plezanja. Tudi v teh dveh športih smo dobri. Večerjo smo komaj dočakali, tako lačni smo bili. Kuharice točno vedo, kaj nam morajo pripraviti, da izpraznimo krožnike. Današnji dan je bil res dolg. Za piko na i smo imeli še večerno pustno rajanje. Plesali smo, izbrali najboljšo masko in najbolj zagrete plesalce. Le kaj nas čaka jutri?

Prebrano 472 krat Nazadnje urejano na 02.marec 2023 - 18:43

Mediji