21.september 2022 - 15:19

Hana, Vasja in Ožbej na Malih sivih celicah

Napisal

Hana, Vasja in Ožbej so si priborili nastop v studijski oddaji Male sive celice.

 

Naša šola vsako leto sodeluje na kvizu Male sive celice, vendar je pot do studijske oddaje težka, saj zahteva splošno znanje, sposobnost sodelovanja, hitrega razmišljanja, sklepanja, opazovanja in je težko dosegljiva. Letos nam je to, po skoraj 10 letih ponovno uspelo. 13. 9. je potekal prvi del predtekmovanja, kjer sta se preizkusili dve ekipi naše šole. Eni je uspelo, da se je z 2. mestom v regiji uvrstila na ustni del predtekmovanja, ki je potekal danes v Celju. Zmaga na ustnem delu pa pomeni nastop v televizijski oddaji. O tem kdaj boste lahko navijali za nas, vas pravočasno obvestimo.
Čestitke ekipi, ki je pokazala, da zmore!

Prebrano 420 krat Nazadnje urejano na 22.november 2022 - 21:39