07.januar 2022 - 17:18

Pomembno obvestilo

Obvestilo za vse starše v zvezi s pogostimi karantenami.

Spoštovani!

Zaradi pogostih in ponavljajočih se karanten vas ponovno vljudno prosimo, da v šolo pošiljate le zdrave učence, ki niso bili v visokorizičnem telesnem stiku z okuženo osebo in da ob sumu okužbe v družini nemudoma obdržite otroka doma, dokler sum na okužbo ni ovržen. Če je oddelek vašega otroka poslan v karanteno, prosimo, da se je resnično držite. Karantena oddelka ne pomeni samo, da otroci ne prihajajo v šolo in imajo pouk na daljavo. Karantena pomeni, da so otroci do njenega izteka izključno doma, brez popoldanskih dejavnosti ali druženj z drugimi. Vsi si želimo, da šola ostane varen prostor. Prav je, da za uresničitev te želje kolektivno prevzamemo del odgovornosti. Zamujen dan ali dva, ker bomo ostali doma in ravnali odgovorno, ne bo povzročil takšne škode, kot ponoven pouk na daljavo.

Hvala, ker ravnate odgovorno.

Lep vikend in vse dobro vam želimo.

Kolektiv OŠ Trbovlje

Prebrano 681 krat Nazadnje urejano na 07.januar 2022 - 18:29