01.februar 2021 - 06:53

Vpis v 1. razred za šolsko leto 2020/21

Napisal I. Roglič

Obvestilo za naše bodoče učence in njihove starše.

Spoštovani starši, bodočih prvošolcev!

V mesecu februarju bo potekal vpis otrok v 1. razred za šolsko leto 2021/2022. Vpisovali bomo otroke, ki bodo v tekočem letu dopolnili 6 let, torej otroke rojene v letu 2015.

Zaradi epidemije covid-19 bo vpis bodočih prvošolcev potekal nekoliko drugače kot do sedaj. V prvem tednu februarja boste starši bodočih prvošolcev po pošti prejeli vpisni list in ostalo dokumentacijo, ki jo bo potrebno izpolniti. Prejeli boste tudi vsa navodila kako in do kdaj je potrebno obrazce izpolniti in na kakšen način jih boste vrnili nazaj.

V primeru morebitnih vprašanj, vabljeni, da se obrnete na svetovalno delavko Ireno Roglič, 03 56 333 45 ali Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Prebrano 988 krat