22.januar 2021 - 15:48

Učenci 1., 2. in 3. razreda se vračajo v šolo

Obvestilo za učence 1. triletja in njihove starše.

Spoštovani vsi!

Z veseljem vas obveščamo, da se v torek, 26. januarja 2021, prične postopno odpiranje šol.

Glede na Odlok vlade se prvi v šole vračajo učenci 1. triade. Za učence od 4. do 9. razreda bomo pouk še vedno izvajali na daljavo. Velja urnik, kot je naveden v eAsistentu.

Delo bo potekalo v skladu z aktualnimi navodili in priporočili pristojnih inštitucij. Pouk naj obiskujejo le zdravi učenci. Zaščitne maske so obvezne izven razreda.

Za učence, ki se vračajo v šolo, bo organizirano varstvo in prehrana po prijavah oz. kot ste javili razredniku. Za učence, ki se še naprej šolajo od doma in so naročeni na šolsko prehrano, bo šola še naprej zagotavljala topli obrok.

Zaposleni v šoli se bomo v največji meri, in v okviru naših možnosti, potrudili, da bo ponovno všolanje varno. Veselimo se ponovnega srečanja z našimi učenci. Vas, spoštovani starši, pa prosimo za dobro in strpno sodelovanje tudi v bodoče.

Prebrano 936 krat