24.december 2020 - 09:45

Prihod Dedka Mraza v Trbovlje

Sporočilo iz Občine Trbovlje.

V letošnjem letu se je tudi Dedek Mraz prilagodil na trenutne razmere in bo vse otroke pozdravil in jim zaželel lepe praznike na malce drugačen način. V Trbovljah bo Dedek Mraz vse ljubitelje pravljičnega in prazničnega vzdušja razveselil z virtualnim prihodom in pozdravom.

V sodelovanju z Društvom prijateljev mladine Trbovlje, Delavskim domom Trbovlje, Rdečim križem Slovenije – Območnim združenjem Trbovlje si Občina Trbovlje želi, da bi Vi, otroci kljub trenutnim razmeram doživeli praznično vzdušje, zato bomo pričarali čaroben, s toplino obdan, predvsem pa pravljičen dogodek, ki si ga boste lahko ogledali preko spleta.

Dedek Mraz je izjemno vesel, da smo vsi skupaj našli način, da se bo lahko v ponedeljek, 28. decembra 2020, ob 18. uri v živo javil in večer preživel v vaši (virtualni) družbi. Več informacij in povezava do dogodka sledita v prihodnjih dneh na spletni strani Občine Trbovlje oziroma Facebook strani Občine Trbovlje.

Prebrano 1133 krat Nazadnje urejano na 24.december 2020 - 09:55