05.november 2020 - 18:14

Šola na daljavo za vse učence

Napisal Petra Čede

Spoštovani starši, dragi otroci sporočamo vam, da je ministrica za izobraževanje, znanost in šport na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Delo bo potekalo preko spletnih Google učilnic v katere ste se že prijavili. V primeru, da ste imeli s prijavo težave ali vam uporaba učilnice predstavlja težave, se lahko obrnete na našega  informatika  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., ki vas bo po potrebi poklical.

V upanju, da se čimprej vidimo v šolskih klopeh, vas lepo pozdravljam.

Petra Čede, ravnateljica
Prebrano 1595 krat Nazadnje urejano na 05.november 2020 - 18:26