12.marec 2020 - 10:41

Šola od ponedeljka zaprta

Ministrstvo se je odločilo, da se s ponedeljkom (16. marcem) zaprejo vse vzgojno-izobraževalne ustanove.

Vlada je tako pripravila uredbo, ki prepove zbiranje v vrtcih, osnovnih šolah, osnovnih šolah s prilagojenim programom, glasbenih šolah, zavodih za vzgojo in izobraževanje otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami, razen tistih, ki so ustanovljeni za delo z otroki s čustvenimi in vedenjskimi motnjami, ki so tja napoteni s sklepom sodišč, v srednjih šolah, višjih strokovnih šolah, domovih za učence in dijaških domovih, organizacijah za izobraževanje odraslih ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih.

Vzgojno-izobraževalne ustanove so zaprte do 29. marca.

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport svetuje tudi, da otroci, če je mogoče, že v petek, ‪13. 3. 2020‬, ostanejo doma.

Za več informacije glede dogajanja na naši šoli prosimo da spremljajte obvestila na tej strani.

To velja tako za matično šolo, kot tudi za obe podružnici, A. Hohkraut in Dobovec.

Prebrano 2556 krat Nazadnje urejano na 12.marec 2020 - 18:15