22.januar 2020 - 21:21

Šola v naravi - 6 ... video

||||||| ||||||| |||||||
Zbudili smo se in bila je sreda.
Pojedli smo zajtrk in se odpravili na smučišče. Smučali smo 4 ure. Po smučanju smo šli na kosilo. Odšli smo v hotel in imeli malo prostega časa. Nato smo se oblekli in šli na avtobus, ki nas je odpeljal na drsališče. Na drsališču smo se imeli zelo lepo. Hkrati pa smo doživeli veliko padcev. Drsanja je bilo kmalu konec. Peš smo se morali  odpraviti na večerjo. Zelo dolgo smo hodili, ko smo končno prispeli na večerjo. Pojedli smo in se odpravili v hotel. V hotelu smo dobili telefone, ampak smo se morali kmalu odpraviti spat. Dan smo preživeli zelo lepo.

Daniel, Maj, Kalin, Alex, Benjamin, Enej, Žan, Aljaž in Gašper
PS: Komentar učiteljev
Medsebojna pomoč in skrb za sošolce prevladajo nad občasnimi nesloglasji in prepiri, volja in želja poskusiti nove športne veščine nekaterim močno dviguje samozavest, urejanje sobe in postelj postaja odlično opravljena rutina in ko že mislimo, da bi zmogli brez nas se začne …. a mi lahko pomagate zapeti …….., izgubila sem ……, malo me boli ……., poglejte, kako dobro mi gre….., zlomila se mi je …., strgala se mi je ……, a mi prosim pomagate odpeti…. Ha, še vedno nas rabijo!

Prebrano 2692 krat Nazadnje urejano na 23.januar 2020 - 23:54

Mediji

Več iz te kategorije: « Šola v naravi - 5 Likovni uspeh »