21.januar 2020 - 21:47

Šola v naravi - 4

|||| |||| ||||
Danes je minil 2. dan šole v naravi.
Zjutraj smo se zgodaj zbudili in odpravili na zajtrk. Pojedli smo ter odšli na smučišče. Smučali smo 4 ure, medtem smo pojedli makovo štručko in popili topel čaj. Po malici smo si vzeli kratek odmor na snegu. Končali smo s smučanjem, odšli v hotel in na ogled knjižnice. V knjižnici smo si ogledali knjige, od največjih do najmanjših ter najdebelejših. Iz knjižnice smo se odpravili v hotel, se preoblekli in odpočili, kasneje smo odšli na bazen. Bilo je zelo zabavno, na televiziji smo gledali rokometno tekmo in skakali v vodo. Kasneje smo se uredili in odšli na večerjo v dijaški dom. Vrnili smo se v hotel in poklicali starše preko telefonov. Tako je potekal naš 2 dan šole v naravi.
Učenke 6.B :Ana O., Ana J., Monia, Alja, Lana, Kaja, Tamara in Neva
PS: Komentar učiteljev
Hitrost zapenjanja smučarskih čevljev se je močno povečala, Muca Pancarica je zaman prežala na nepospravljene smučarske čevlje, samostojnost pri urejanju postelj eksponentno narašča, povečuje se potreba po popoldanski siesti (pri enajstletnikih), smučarsko znanje in spretnosti se napovprečno dvigujejo, začetne težavice z rahlim domotožjem izzvenevajo.

Prebrano 2345 krat Nazadnje urejano na 21.januar 2020 - 22:15