26.avgust 2019 - 23:11

Prvi šolski dan

|||| |||| ||||

Vsekakor so počitnice prehitro minile. Učenci, pričakujemo vas v ponedeljek, 2. septembra 2019.

Prvošolce bomo letos sprejeli na vseh treh lokacijah, matični in obeh podružničnih šolah. Povsod bo sprejem v ponedeljek, 2. septembra 2019 ob 9.00 uri. Na matični šoli bomo prvošolce in njihove starše sprejeli v večnamenskem prostoru, na podružnicah pa jih bomo pričakali kar pri vhodu v šolo ter jim pripravili prijeten sprejem. Želimo, da jim ta dan ostane v čim lepšem spominu in komaj čakamo, da se nam pridružijo.

Učenci od 2. do 9. razreda pričnejo s poukom pravtako v ponedeljek, 2. septembra 2019 ob 8.20. Tisti, ki svoje razrednike in matične učilnice že poznajo, se zberejo pred njimi, ostali v avli šole počakajo, da jih učitelji pokličejo. Učenci naj v šolo prinesejo šolske potrebščine in copate. Pouk bo za učence od 2. do 5. razreda potekal do 11.50, za ostale do 12.40. Vsi učenci bodo 1. šolski dan v šoli dobili obroke (malico in kosilo), ki so jih starši naročili v juniju z obrazcem Prijava na prehrano.

Šolski avtobusi v šolskem letu 2019/2020 imajo enak vozni red kot v preteklem šolskem letu. Vozni red je dostopen na šolski spletni strani (zavihek Organizacija / Vozni red). Prvi šolski dan vozita le drugi jutranji in prvi popoldanski avtobus.

Lep pozdrav, Petra Čede

Prebrano 3341 krat Nazadnje urejano na 27.avgust 2019 - 21:49