04.februar 2018 - 18:30

Športni dan za učence 7., 8. in 9. razreda - 12. 2. 2018

Napisal S. Sotler Dolenc
|||| |||| ||||

Učenci boste lahko izbrali smučanje na Rogli, drsanje v Celju ali pohod v zasneženo okolico Trbovelj.

1. Smučanje ali deskanje

• Odhod ZA ŠOLO NA GIMNAZIJSKI CESTI ob 7.30, vrnitev k šoli do 17.00.

Stroški smučanja: smučarska karta 11€, strošek avtobusnega prevoza je odvisen od števila otrok.

Učenci boste dodeljeni učiteljem v skupino, ki je ne smete zapuščati brez dovoljenja. Zaradi varnosti se morate učenci držati navodil svojih spremljevalcev. Smučarska oprema mora biti brezhibna in preizkušena, čelada je obvezna!

SPREMLJEVALCI:  D.Rajh, B. Šprogar, G. Guna, E. Mlakar

2. Drsanje

• Zbor na avtobusni postaji pri OBČINI ob 7.40,  vrnitev v Trbovlje okrog 11.45 (avtobus bo ustavljal po postajah).

Stroški: 3€ vstopnina, 3€ morate imeti s sabo za izposojo drsalk, strošek avtobusnega prevoza je odvisen od števila otrok.

Ne pozabite na topla oblačila in ROKAVICE!

Na drsališču morate upoštevati pravila drsanja in skrbeti za svojo varnost in varnost ostalih.

Drsali boste od 9.00 do 10.30. Malico boste lahko pojedli pred ali po drsanju.

SPREMLJEVALCI:  S. Sotler Dolenc, P. Čede, L. Ule, K. Ofentavšek, H. Klančnik, A. Stopar, E. Klenovšek...

Za smučanje ali drsanje naj starši v primeru bolezni odsotnost javijo do 8.00, v nasprotnem primeru bodo plačali prevoz.

3. Zimski pohod

• Zbor pod večnamenskim prostorom ob 8.30, prihod v dolino okrog 12.00.

Cilj pohoda bo določen naknadno.

Bodite obuti v nepremočljive čevlje z grobim podplatom in toplo oblečeni. S seboj imejte tudi kakšno dodatno nepremočljivo oblačilo. Ne pozabite na kapo in rokavice.

Hoja je v skupini! Brez dovoljenja učitelja skupine ne smete zapuščati!

SPREMLJEVALKI:  P. Medvešek in K. Dragar

Šolsko malico boste imeli s sabo. Kosilo za drsalce in pohodnike ta dan bo, za smučarje pa bo odjavljeno.

Aktiv ŠPO

Prebrano 3451 krat Nazadnje urejano na 04.februar 2018 - 18:43