Opozorilo

06.september 2015 - 00:00

Dobovški Smrkuci

|| || ||

Prav počasi in potihoma so se iztekli zadnji dnevi počitnic. Nekateri smo jih preživeli malo drugače. Namesto da bi cele dneve le tapkali po računalniku in preganjali dolgčas, smo si Dobovški smrkuci že tretje leto postavili svoj lasten kamp, na katerem smo se imeli res fino.

Letos se je kar 14 pogumnih učencev naše šole spremenilo v smrkastične smrk(u)ce. Skupaj smo preživeli 7 dni v vseh vremenskih pogojih. In kaj vse smo počeli?

Hodili smo na pohode, imeli delavnice, vodne igre, zjutraj smo dvignili zastavo, igrali nogomet, risali s kredami, odigrali kakšno partijo kart, plesali in peli smo in si tudi čisto sami kuhali. Dragi starši, ne boste verjeli, otroci smo se sprijaznili tudi s suhimi makaroni.  Da pa je bil tabor res pravi tabor, smo v njem tudi 6 krat prespali. Vsak večer smo pripravili predstavo, na kateri se je zbralo kar lepo število staršev, prijateljev, vaščanov in mimoidočih ljudi, ki so jih pritegnile naše vragolije. Vstopnine za predstavo uradno ni bilo, smo se pa zelo razveselili kakšnega bonbončka ali čokolade.

Radi pa bi se zahvalili Romanu Ledineku, ki nas je s kremšnitami in čajem sprejel v koči na Kumu.

Zahvala pa gre tudi vsem staršem in sokrajanom, ki so nam pomagali postaviti šotore in bazen.

Kumlanci so lahko na svoje otroke zelo ponosni, saj smo se izkazali za samostojne, inovativne pa še zelo lušno smo se imeli.

Vodja kampa Metka Dolanc

Prebrano 4422 krat Nazadnje urejano na 06.september 2015 - 19:51