Šolska prehrana

Osnovna šola nudi organizirano prehrano za učence v dneh, ko se v skladu s šolskim koledarjem izvaja pouk. Šolska prehrana obsega malico, kosilo, popoldansko malico in dietne obroke. Pri organizaciji šolske prehrane se upoštevajo smernice za prehranjevanje v vzgojno-izobraževalnih zavodih.

Priprava prehrane ... Rosana Vozel-organizator šolske prehrane in Edi Štrumbelj- vodja kuhinje

Subvencionirana prehrana ... Julija Jerman | tel.: 03 56 333 47 | @: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Subvencionirana prehrana
Odjava obrokov