15.februar 2024 - 21:52

Sprejem za bodoče prvošolce...

... na podružnični šoli Alojza Hohkrauta.

Tako. Pa smo pričakali novo generacijo junakov, ki so si upali pogumno vstopiti čez prag šolskih vrat. Seveda tokrat še ne čisto zares, ampak samo za pokušino, da se vsaj malo seznanijo z delom v šoli. Učenci naše šole smo jim pripravili prijazen sprejem v telovadnici, kjer jih je pozdravila tudi ravnateljica, gospa Petra Čede. Nato pa so jih učiteljice peljale na ogled šolskih prostorov, ki bodo v naslednjih letih za večino od njih drugi dom. Spoznali so angleško učilnico, ustvarjalne krožke, knjižnico, kinestetično učilnico in seveda učilnico 1. razreda. V vsaki od učilnic smo jim učenci višjih razredov prikazali tudi nekatere dejavnosti, ki jih imamo na šoli in tisti najbolj pogumni so nam celo pomagali. Zelo se veselimo novega šolskega leta in novih sošolcev.

Prebrano 629 krat Nazadnje urejano na 16.februar 2024 - 07:39