22.oktober 2019 - 10:31

Planinci na izletu

Napisal H.Kantužar in N. Rot
|||| |||| ||||

Mlajši planinci smo se v soboto zjutraj zbrali pri šoli. Dan smo želeli preživeti v naravi. Pomahali smo staršem in krenili na pot ki nas je vodila proti Kleku. Ko smo zapustili mesto, smo se razveselili sončnih žarkov, ki so nas spremljali, spodbujali, ko smo se vzpenjali po gozdni poti.

Med hojo smo prisluhnili prijetnem, živahnem petju ptic in radovedno opazovali z jesenskimi barvami odeto okolico. Ko smo prispeli do cilja, so nas medse povabili člani Kulturno prosvetnega  društva Tončke Čeč. Z njihovo pomočjo smo v delavnici Izgradnja bivališč izdelovali ptičje hišice, eno izmed njih pa smo obdržali. Tako bomo tudi v šoli lahko pomagali ptičkom. Potem pa smo se  polni novih vtisov vrnili domov.

Prebrano 1467 krat Nazadnje urejano na 22.oktober 2019 - 10:40