12.februar 2015 - 00:00

Uspehi naših plavalcev

Napisal
||| ||| |||

Minuli vikend se je v Kranju z Državnim prvenstvom za dečke in deklice zaključila sezona zimskih prvenstev. Za naslove najboljših se je borilo 250 plavalcev iz 25- ih slovenskih klubov.

Državnega prvenstva se je udeležilo 5 plavalcev plavalnega kluba Lafarge Cement, ki so v izredni konkurenci osvojili ekipno 7. mesto.

Žiga Šintler je dokazal, da gre za vodilnega plavalca ta čas v Sloveniji, saj je bil nepremagljiv na 100 in 200 prsno ter na 1500 prosto. Na 200 in 400 prosto, ter 400 mešano pa je po izrednem boju osvojil srebrne kolajne.
Za presenečenje sta poskrbeli tudi Daša Krajnc in Tiatara Zupančič. Daša se je uvrstila na drugo mesto na 100 delfin ter tretje na 400 prosto, 3 x pa se je uvrstila na nehvaležno četrto mesto (200 prsno, 400 mešano in 800 prosto)
Tiatara je mlajši letnik, a je s svojim plavanjem osvojila bron na 200 delfin in 400 mešano.

Čestitke vsem in veliko uspehov še naprej!

Prebrano 4001 krat Nazadnje urejano na 12.februar 2015 - 20:58