30.maj 2019 - 12:17

(ROZA) Kocka je padla!

|||| |||| ||||

Vsako leto proti koncu šolskega leta nekateri nad modo ter odštekanimi trendi navdušeni učitelji z veseljem ocenjujemo ne samo znanje, ampak tudi zanimive devetošolske ''oprave''. Tudi letos ni nič drugače. :)

Samooklicana glavna sodnica KMP je odločila, da AB-SO-LUT-NA zmaga pripade 9.a! Devetošolci tega oddelka so namreč presenetili z majicami, ki so originalne kot že dolgo ne.

Baby pink majice ter modni dodatki, ki jih je 9.a dodal omenjenemu oblačilu  (sončna očala in slamnat klobuk magenta barve)  so letošnja zmagovalna kombinacija. A to zagotovo ne bi bilo dovolj za zahtevna merila glavne sodnice. Učenci 9.a se niso uskladili samo modno, češnjo na tortici predstavlja vsebinski del ''oprave''. Pomenljiva ilustracija in zapis na sprednjem delu majice se odlično povezujeta z napisom na traku klobuka. Učenci so izkazali zdravo mero sarkazma, ki kaže na odličen smisel za humor in sposobnost heca na svoj račun.

9.a -  YOU ROCK YOUR OUTFIT!  :=)

Prebrano 2109 krat Nazadnje urejano na 30.maj 2019 - 22:29