06.december 2017 - 23:37

Otvoritev traviščne učilnice na Dobovcu,

||||||||||||||| ||||||||||||||| |||||||||||||||

... na kateri smo sodelovali s kulturnim programom...

...tudi učenci PŠ Dobovec.

Otvorite je bila danes in spet smo navdušili s svojim programom. Nekaj smo zapeli, zdeklamirali in zaplesali in vsi prisotni so nam navdušeno zaploskali. Po končanem nastopu pa smo imeli še delavnico, na kateri smo izdelovali jabolka iz papirja, ki smo jih na koncu obesili na okvir iz vej. Jabolka smo tudi poimenovali in jih na koncu obesili na nosilec iz vej jablane. Traviščna učilnica na Dobovcu je namenjena otrokom, učencem, domačinom – vedoželjnim in radovednim. Služila pa bo različnim delavnicam, predavanjem, sestankom, razstavam, učenju, izvajanju šolske prakse ... Naša šola že drugo leto sodeluje z Zavodom RS za varstvo narave in s koordinatorko za podobmočje Kum gospo Ljudmilo Strahovnik. Pod njihovim vodstvom smo si ogledali že sadovnjak, delo čebelarja, travišča v okolici Dobovca in še kaj bi se našlo. Vsako leto nam pripravijo kaj drugega, zanimivega. Prav zato smo jim z veseljem priskočili na pomoč s svojim programom...

Prebrano 3627 krat Nazadnje urejano na 07.december 2017 - 14:53