Opozorilo

20.maj 2014 - 00:00

Šola v naravi - 1. dan

|||| |||| ||||

Utrinki iz šole v naravi (CŠOD Gorenje nad Zrečami) učencev 8. razreda. Ob prihodu smo videli lepo in veliko hišo, v katero smo potem vstopili.

V garderobi smo se sezuli in odšli v svoje sobe, kjer smo pripravili postelje. V jedilnici smo na uvodnem sestanku spoznali hišni red. Pozneje smo šli na ogled vasi Gorenje. S seboj smo vzeli tudi psa Binga, ki je zelo prijazen in igriv. Na obhodu smo videli Kum, Boč in celo Sljeme. Ustavili smo se pri cerkvi sv. Kunjigunde, ki ima streho iz kamna – skrilavca. Po ogledu smo šli na kosilo, temu pa je sledil prosti čas. Na žalost je prosti čas zelo hitro minil in smo morali začeti z učnimi urami. Razdelili smo se v tri skupine. Prva skupina je bila na predavanju o zdravi prehrani, druga je imela športno plezanje, tretja pa se je trudila zakuriti ogenj v naravi in speči jabolka. Tudi na učnih urah smo se imeli lepo, ker so bile zanimive in poučne. Ko smo se malo odpočili, je bil že čas za večerjo. Sledile so večerne športne aktivnosti.

Lea, učenci 8. razredov in učiteljice

Prebrano 5412 krat Nazadnje urejano na 21.maj 2014 - 22:56