29.november 2016 - 00:00

Otroci za otroke...

||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||||||||

...ponovitev dobrodelnega koncerta.

In smo ga ponovili. Še enkrat nam je uspelo popolnoma napolniti dvorano Delavskega doma Trbovlje. Naš program je še drugič navdušil obiskovalce in spet se je nabralo nekaj denarja, ki ga bomo uporabili, da olajšamo šolanje našim učencem, ki si ne zmorejo privoščiti stroškov za dejavnosti in stvari, ki jih načrtuje šola. Hvala vsem obiskovalcem, ki so darovali ali pa kupili naše izdelke v avli. Vaša pomoč, pa ni važno kako velika je, bo gotovo osrečila naše otroke. Z njo ste za korak ali dva približali šolo v naravi, z nakupom zvezkov in drugih šolskih potrebščin ste omogočili kvalitetnejše šolanje, spet drugim pa bo šolanje lažje, ker si bodo lahko preprosto privoščili šolsko malico. Pa še marsikaj bi se dalo našteti.

Tudi nocojšnji večer je bil presežek. Predvsem presežek pričakovanj, ki smo jih gojili pred nastopom. Potrudili smo se vsi. Nastopajoči iz glasbene šole, pa tudi naši učenci. Res vsi. Od tisti, ki so letos prvič začeli guliti šolske klopi, pa do tistih, ki jih bo življenjska pot konec šolskega leta ponesla iz šole znanja v šolo življenja. Dokazali so, da zmorejo in da nihče ne sme dvomiti vanje. Izkazali pa so se tudi učitelji. Vidni in "nevidni", ki so pripravljali program, urili učence, sodelovali pri organizaciji in izvedbi dveh velikih dogodkov. Nihče ni manjkal. Vsak je imel svojo zadožitev, ki jo je srčno izpolnil. V verigi preprosto ni bilo šibkega člena in zato je prireditev tako uspela.

Še enkrat srčna hvala Glasbeni šoli Trbovlje, Igorju Podpečanu, Delavskemu domu Trbovlje, Javnemu podjetju Komunala Trbovlje, podjetju Rudis, in videoprodukciji Dorjan, predvsem pa tudi hvala staršem in obiskovalcem, ki ste darovali sredstva v šolski sklad.

Prebrano 3969 krat Nazadnje urejano na 30.november 2016 - 00:06