18.maj 2016 - 00:00

Predstavitev gledaliških skupin ob TLK

|| || ||

Včeraj so naši učenci pokazali svoje gledališke spretnosti. Najstarejša skupina je s svojim nastopom upravičila srebrno priznanje, ki so ga osvojili v tem šolskem letu. Za njimi so se predstavile mlajše skupine, tiste z izkušnjami na nastopih ter tudi tiste, za katere je bil to prvi nastop pred občinstvom. Odrezali so se več kot odlično. Samozavestno so nas popeljali skozi svoje igre, za kar so si zaslužili glasne aplavze ponosnih staršev in še bolj ponosih mentoric.
»Izražati mnenje, zagovarjati svoja stališča, privzgojiti čut za odgovornost – vse to je v gledališču zelo lahko. Vse stvari, ki jih z gledališko igro pridobijo, znajo otroci pozneje prenesti v svoje življenje.« Veronika Gaber Korbar, gledališka pedagoginja)
Pohvala vsem včerajšnjim igralcem in pevcem, saj so skupaj pokazali, da se trdo delo med šolskim letom obrestuje in imamo ob koncu marsikaj pokazati. Iskrena hvala našim mentoricam, ki se trudijo in iz vsakega učenca izvabljajo njegove talente, jih krepijo ter na ta način otroke usmerjajo in vplivajo na njihovo samopodobo.  Hvala tudi našim najbolj zvestim gledalcem, staršem.

Prebrano 3343 krat Nazadnje urejano na 18.maj 2016 - 07:12