01.marec 2015 - 00:00

2. tekma SLOTCAR na OŠ Trbovlje

|| || ||

Zadnji dan šole pred zimskimi počitnicami, v petek, 20. 2. 2015, je v tehniški učilnici potekala 2. tekma z električnimi avtomobili v žlebu SLOTCAR. Zmagal je favorit, Janez Erjavec, za njim sta se razvrstila Val Vozel Vipotnik in Jaka Naglav.

Tekme se je udeležilo 22 tekmovalcev, učencev naše šole. Sistem tekmovanja je že utečen, a izpadanje vedno poskrbi za napeto dogajanje. Zmagal je favorit, Janez Erjavec, takoj za njim je bil novinec v letošnjem letu, šestošolec, Val Vozel Vipotnik. Na tretjem mestu je bil še en "starina", Jaka Naglav. Čestitamo! Rezultati so priloga tega obvestila. To je bila druga tekma v letošnjem letu, sledijo še tri.

Ker bi v kratkem radi dopolnili našo, že tako edinstveno progo, bomo organizirali tekmo, na katero vabimo starše, ki nam bodo s prostovoljnimi prispevki omogočili širitev. Informacije sledijo v kratkem.

Prebrano 4875 krat Nazadnje urejano na 09.marec 2015 - 18:13