02.junij 2023 - 08:38

Teden ljubiteljske kulture

V torek, 30. 5. 2023, je na OŠ Trbovlje potekal kulturni dogodek z naslovom OŠ Trbovlje ima talent!

Namen prireditve kot tudi namen samega TLK projekta je bil, da kulturnim ustvarjalcem, ki svoj čas, talent in energijo usmerjajo v ljubiteljsko kulturo, dodelimo neko vrednost in dobro mero spoštovanja. Tako smo se na šoli odločili organizirati ŠOV TALENTOV. Učenci so se najprej prijavili na avdicijo, kasneje se še enkrat izkazali na vaji, nato pa se potegovali za laskavi naslov "NAJ TALENT OŠ TRBOVLJE".

Talentov je bilo veliko, izkazali so se vsi, kot zmagovalka pa je bila izbrana PIA DRNOVŠEK. Pia - ČESTITAMO!!

Naši talenti so dobili tudi nagrade naših sponzorjev, zato se jim od srca ZAHVALJUJEMO!
- DDT: darilni vstopnici za virtualni muzej rudarstva (1 odrasel + 1 otrok) - 2 paketa
- Okrepčevalnica Oskar: velika pica po izbiri - 2x
- Slaščičarna Center: Bon za kepico sladoleda - 25x
- Slaščičarna Hamiti: Bon za 2 evra - 12x
- ZMŠT: Dnevna vstopnica za Letno kopališče Trbovlje - 10x
              Vrečke iz blaga "nahrbtniki" - 5x
               Naglavne lučke - 5x
               Steklene stekleničke za vodo - 2x
- Taxi Bojan: Bon za vožnjo po Trbovljah - 4x

Več o talentih pa v spodnji galeriji in videu.

Organizatorke Kaja, Pika in Neja.
Prebrano 713 krat Nazadnje urejano na 02.junij 2023 - 08:59

Mediji