26.april 2023 - 20:26

Pozdrav pomladi 2023

Napisal K. Marolt

V sredo, 12. 4. 2023, so se naši trije pevski zbori udeležili območne revije otroških in mladinskih pevskih zborov.

Vsak zbor se je predstavil s tremi pesmimi. OPZ PŠ AH se je žal predstavil v okrnjeni sestavi zaradi bolezni. Vse zbore je odlično spremljala učiteljica Klara Papež. Revijo je spremljala strokovna spremljevalka Andreja Martinjak. Nestrpno smo pričakovali rezultate, ki smo jih prejeli v ponedeljek, 24. 4., in kar dva naša zbora, otroški in mladinski pevski zbor matične šole, sta se uvrstila na regijsko raven.

Dragi pevci, hvala vsem, ki ste svoj prosti čas namenili prepevanju. Vsaka dobro obiskana vaja se je obrestovala. Izkazalo se je, da naš moto še kako drži: "LE SKUPAJ NAM BO/JE USPELO".

zborovodkinja Katarina Marolt

Prebrano 346 krat Nazadnje urejano na 26.april 2023 - 20:29