27.februar 2023 - 14:35

Maša Virant je devetletna deklica z mnogimi talenti

Napisal P. Medvešek

Je mirna in prijazna četrtošolka, njene ocene so odlične, vedenje pa vzorno. Deluje neopazno, njeni rezultati pa jo na različnih področjih uvrščajo precej visoko.

S svojimi rokami je neverjetno spretna. Lani je začela tekmovati v namiznem tenisu, najhitrejši igri z žogico na svetu, in prav na vseh tekmah je zasedla enega od prvih treh mest. V glasbeni šoli igra klavir, obiskuje malo šolo slikanja in risanja, doma pa spretno premetava in kombinira besede. Zelo rada piše daljša besedila in jih opremlja z ilustracijami. Kreativno pisanje je še eno izmed njenih izjemno močnih področij. Muca Nina išče prijatelja je prozno besedilo, ki vam ga v priponki ponujamo v branje. Maša pa pravi, da nastaja že nova zanimiva zgodba.

Prebrano 473 krat Nazadnje urejano na 27.februar 2023 - 15:43