12.november 2014 - 00:00

Zdrav življenjski slog na Dobovcu

||||||||| ||||||||| |||||||||

Učitelj Jure ti da krila. Ne verjamete? Poglejte spodnje slike.

Kar nekaj časa nismo objavljali svojih prispevkov na spletni strani, ampak bomo poskušali nadoknaditi zamujeno. Tudi mi imamo dvakrat tedensko ure namenjene zdravemu življenjskemu slogu. Sicer tako ali tako živimo zdravo in večina med nami tudi v prostem času še ni zamenjala druženja in igre z vrstniki v gmajni in v gozdu za računalnik in televizijo. Vseeno pa smo zelo veseli, ko nas dvakrat tedensko na šoli obišče učitelj Jure Nučič, ki nas pošteno razgiba. Vedno nam pokaže kaj novega in s seboj prinese rekvizite, ki jih ne vidimo in uporabljamo prav pogosto. Pa tudi s telovadnim orodjem in pripomočki, ki jih imamo na šoli, nam da krila, da smo več v zraku, kot na zemlji. Vedno se ga razveselimo, ko pride.

Prebrano 4818 krat Nazadnje urejano na 12.november 2014 - 09:27