15.oktober 2020 - 17:05

Navodila za delo na daljavo

Navodilo za delo na daljavo za učence od vključno 6. razreda do 9. razreda.

NAVODILA ZA POUK NA DALJAVO (za starše in učence)

V dneh, ko je pouk organiziran na daljavo za učence naše šole veljajo naslednja pravila:

1. Učenci ste dolžni opravljati šolsko delo v spletni učilnici. V primeru kakršnih koli težav se obrnite na razrednika, ki vam bo pomagal najti rešitev.
  2. Učenci opravljate delo po ustaljenem urniku (dostopen na šolski spletni strani, zavihek Učenci).
  3. Učenci dobite navodila za delo z gradivi izključno v spletno učilnico, nič več na spletno stran šole.
  4. Naloge so objavljene na dan, ko je ura na urniku, ob 7.30. Pri vsaki zadani nalogi je določen rok, do kdaj morate nalogo opraviti in jo oddati (po navodilih posameznih učiteljev). Načeloma pa bo to do 20. ure tistega dne. Odgovor lahko pričakujete v naslednjih dneh po koncu roka.
  5. Dopolnilni pouk poteka prek videokonferenc na daljavo. Učenci se prej vpišete v tabelo, ki jo učitelj objavi v spletni učilnici, potem pa učitelj pokliče tiste, ki so se vpisali.
  6. Pouk DSP poteka po ustaljenem urniku (po uri v urniku) preko videokonference. Učenca s povezavo povabi učitelj.
  7. Starši lahko z geslom otroka vstopajo v njegove spletne učilnice in preverijo njegovo delo. Tedenskih poročil razrednikov ni. Govorilne ure potekajo običajno, preko e-pošte ali videoklica.
  8. Ocenjevanja znanja potekajo v okviru možnosti, po navodilih učiteljev.
Prebrano 2164 krat Nazadnje urejano na 15.oktober 2020 - 17:19