04.marec 2019 - 22:13

Otroški parlament

Napisal U. Jerman
|||||| |||||| ||||||

V četrtek, 21. 2. 2019 so se predstavniki vseh trboveljskih osnovnih šol zbrali v dvorani Občine Trbovlje, kjer so si izmenjali mnenja na temo šola in šolski sistem.

Tema se je prvič ponovila še drugo šolsko leto, zato so preverili, če se je v enem letu kaj spremenilo. Našo šolo so predstavljali: Ema Klemen, Danijel Dobravc, Gašper Golob, Lovro Koncilja, Jan Tomažin, Lucija Mejač, Miha Kolenc in Rok Hudomalj. Iz podružnične šole Alojza Hohkrauta pa sta se otroškega parlamenta udeležila Sara Muratovič in Jasmin Džombić.
21. 3. bodo na regijskem otroškem parlamentu našo šolo zastopali Jan Tomažin, Rok Hudomalj ter Jasmin Džombić.
Na šolskem otroškem parlamentu smo sklenili, da izboljšamo odnose, se seznanimo z delom vseh delavcev na šoli, si medsebojno pomagamo med seboj pri učenju, spodbujamo učenje za življenje in še in še.

Prebrano 2576 krat Nazadnje urejano na 04.marec 2019 - 22:17