Odlični učenci

Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2016/2017 so:

Eva Bevc, Nik Jager, Rok Kralj, Tomaž Pavšek, Katja Sihur, Jaka Suhodolčan, Lara Ule, Črt Drobnič, Laura Gajšek, Blaž Hodej, Pia Jerman, Luka Petek in Žiga Košir.

 

Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2015/2016 so:

Elma Dautović, Metka Dolanc, Hana Dolenc, Janez Erjavec, Žiga Šintler, Maj Hauptman Pepelnjak, Luka Renko, Tia Šarkezi, Maja Trobevšek, Nastja Vidrih, Patrik Kušter, Lana Lanišnik, Matic Možic, Eva Popotnik in Tom Senčar.

 

Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2014/2015 so:
Katja Hercog, Nadja Pušnik, Jovana Škorić, Aljaž Katelic, Nina Pečnik, Špela Cestnik, Eva Kuhar, Nika Drnovšek, Tjaša Forte, Luka Vozel, Ana Železnik, Lea Ložak, Tinkara Dolanc in Žan Nikolić.

 

Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2013/2014 so:
Selima Hanić, Maša Marko, Juš Navratil, Liridona Amiti, Klara Gajšek, Tjaša Judež, Tilen Kralj, Stojan Kuhar, Klavdija Renko, Tadej Bevk, Jan Drnovšek, Maja Magister, Luka Mravlje, Nika Zupančič in Timotej Zupančič.

 

 

Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2012/2013 so:
Lara Dimec, Neža Patricija Kurnik, Iva Zorko, Bor Draksler, Sarah Nemec, Tajda Sotlar, Laura Barovič Božjak, Lucija Bec, Tina Fabjan, Rebeka Kračan, Neža Murn, Mila Nedić, Matej Lebič, Matej Pavšek, Selma Poljaković in Vid Verk 


Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2011/2012 so:
Jon Blažič, Žan Florjanc, Aljoša Gračner, Anja Petelin, Katja Potisek, Valerija Štruc, Aljaž Tomše, Jaša Vrbnjak, Neja Brlogar, Domen Dolanc, Ariana Kupšek, Rok Pintar, Tjaša Selič, Eva Vene, Matej Gojić, Tjaša Golob, Miha Kmetič, Matej Jurjević, Tamara Kastelic in Ammar Šiljlić


Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2010/2011 so:
Urška Bravec, Maruša Cestnik, Jana Draksler, Ajda Herman, Eva Erjavec, Rok Medveš, Eva Amon, Neja Berger, Tesa Klenovšek, Nina Jerman, Nejc Kmetič in Denis Štojs


Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2009/2010 so:
Pika Gačnik, Žan Gjerek, David Klančišar, Maša Kostanjevec, Jure Matko, Klemen Murn, Jana Repovž, Nejc Senčar, Tim Žlak, Peter Adamič, Andrej Dolinšek, Tina Hacin, Nejc Kneževič, Domen Lanišnik, Elvedina Mujkić, Maja Valant, Tim Žagar, Nina Cestnik, Katja Doberšek, Lara Erjavec, Sabina Hanić in Glorija Kočnar.


Najuspešnejši učenci v šolskem letu 2008/2009 so:
Tjaša Bizjak, Žiga Blaj, Maruša Dabič, Jure Laznik, Žiga Laznik, Nadan Teljak, Sara Bezgovšek, Blaž Kozjek, Azra Vehabović, Nermina Botonić, Loti Viktorija Dolinar, Gregor Hočevar, Barbara Kadunc, Eva Količ, Peter Kuder, Žan Lunar, Jure Mravlje in Nejc Suhodolčan.


Odlični učenci v šolskem letu 2007/2008 so:
Blaž Dolenc, Emina Karamujić, Matic Lebar, Tadej Mlinar, Nermana Mujagić, Primož Podbregar, Maša Bricl, Nika Frol, Aljaž Kamnikar, Aljaž Vesenjak, Ines Klen, Žiga Kofol, Gašper Lesar, Špela Princ, Tilen Škrinjar in Anja Turnšek.


Odlični učenci v šolskem letu 2006/2007 so:
Sanja Jurjević, Zala Perger, Majda Krantić, Nika Zrilić, Andreja Rašić, Dane Berger, Žiga Rozina, Anja Bogožalec Odlazek, Ana Slakan, Andrej Dolenc, Valentina Tožbar, Sara Juvančič, Darjan Žagar, Nina Magister, Blaž Hribar, Aljoša Milanović in Alma Nuhanović. 



Odlični učenci v šolskem letu 2005/2006 so: 
Monika Barunčić, Sandra Potisek, Miha Biruš, Maša Repovž, Domen Bombek, Monika Drnovšek, Nika Češnovar, Danijela Kolar, Anja Doberšek, Maruša Korošec, Brigita Sivko, Tina Škoberne, Matic Vozel, Anja Štrajhar, Ana Amon, Luka Hribar, Žiga Grčar, Martina Jerinić, Tanita Hohnjec, Kaja Kalšek, Nika Koncilja, Eva Racki, Nadis Krantić in Venesa Smodiš


 
Odlični učenci v šolskem letu 2004/2005 so: 
Irena Kuhar, Mitja Nedić, Laura Mercina, Matic Pfeifer, Tim Cestnik, Tanita Strgaršek, Sabina Florjanc, Živa Željko, Anja Forte in Nik Žlak.



Odlični učenci v šolskem letu 2003/2004 so: 
Martin Bricl, Barbara Ikica, Maja Dolenc, Mateja Juvan, Eva Drnovšek, Katarina Medved, Marko Grum, Špela Špajzar, David Ivšek, Jan Berger, Tomaž Kastelic, Dijana Deronja, Maša Rome, Janez Forte, Katja Vrtačnik, Edisa Mehinović, Anže Anžel, Rahën Sadiki, Katja Kozjek, Tatjana Vranješević, Adam Vrtačnik, Tatjana Žilić in Sara Fakin. 


Odlični učenci v šolskem letu 2002/2003 so: 
Dejan Gojić, Benjamin Hren, Saša Kisovec, Tamara Kupšek, Ana Komlanc, Samed Saletović, Jernej Marot, Anja Skrinar, Neža Razoršek, Anika Sušnik, Sahide Sadiki, Katja Bokalič, Asja Strgaršek, Primož Dečman, Nina Strgaršek, Tadej Jevševar, Bernarda Grešak, Danijel Kavgić, Ivana Ristić, Kristjan Marodi, Anja Višnikar, Barbara Pešec, Špela Dolinšek, Tjaša Polutnik in Tjaša Gros



Odlični učenci v šolskem letu 2001/2002 so:
Simona Darovic, Maša Redenšek, Kaja Gulič, Nika Rozina, Matic Kovačič, Sara Beznik, Anja Pajer, Tjaša Brečko, Katarina Prosenc, Nika Kramžar, Matic Slanšek, Melisa Mujić, Špela Štrakl, Anja Vajdić, Katarina Kity Božič, Špela Alič, Jasna Kovačič, Urban Sušnik 
in Tjaša Mercina



Odlični učenci v šolskem letu 2000/2001 so:
Uroš Bricl, Marko Radak, Erna Hafner, Jure Sakelšek, Tamara Stoklas, Aljoša Izgoršek, Nina Lovše, Alen Plajhner, Edita Gabrič, Davor Podbregar ,Nejc Gole, Sabina Stegenšek, Tomaž Guzej, Alenka Arlič, Andraž Malovrh, Ana Klenovšek, Tjaša Polutnik in Ana Perdih.


Odlični učenci v šolskem letu 1999/2000 so:
Rok Klemen, Ina Kure, Marko Kuder, Lucijan Marodi, Mojca Roglič, Alja Pišek, Simon Savšek, Alma Beharić, Andreja Slapšak, Admir Bajrić, Simona Slapšak, Urban Drnovšek, Katja Sušnik, Anja Petrič, Domen Škerbec, Maja Stražišar, Romana Ahac, Denis Forte, Jasna Gabrič, Rado Daradan, Sanja Kotar, Mihela Lapornik, Miha Kovačec in Nina Krajnik.


Odlični učenci v šolskem letu 1998/1999 so:
Domen Barovič, Urška Skočir, Branko Hribernik, Jasmina Zakonjšek, Anja Lomšek, Katja Berger, Maja Pešl, Natalija Uršič, Živa Racki, Saša Plantan, Peter Vrtačnik, Maruša Planinc, Sandra Zupan, Nejc Humski, Matej Bokalič, Vahid Ibrić, Mateja Deželak, Hana Jontez, Monika Napret in Selma Kavgić.


Odlični učenci v šolskem letu 1997/1998 so:
Špela Ajdišek, Matej Štrovs, Sergej Bočko, Petra Grešak, Urška Forte, Lado Leskovec, Saša Medved, Polona Martinčič, Neža Perger, Petra Zupančič, Aleksander Petković, Gorazd Milinović, Astrid Strgaršek, Peter Željko, Maruša Treven, Tomaž Žibert, Damjana Bokal, Primož Vozelj, Matjaž Brvar, Rok Ocepek, Andrej Gajšek in Miha Petauer.