Dobitniki priznanj

Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2017/2018 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Geografija: Katarina Jančič
Matematika: Matej Perc
 
Srebrna priznanja:
Logika: Klara Kovač 
Razvedrilna matematika: Matej Perc, Luka Košir, Lia Vene in Nikolaj Ploj Jarc
Sladkorna bolezen: Tija Dolenc in Žana Larisa Jordan
Tehnologije: Žan Simončič
Angleščina: Matej Perc
Geografija: Katarina Jančič
Fizika: Matej Perc, Luka Košir in Tia Kuhar
Zeleno pero: Jan Tomažin
Matematika: Ajda Glavač, Jaka Košir, Jakob Dolanc, Luka Košir, Isabella Podbregar in Klara Kovač
Vesela šola: Gašper Jerman, Jan Tomažin in Rok Jere Mrak
Slovenščina: Leda Gradišek
Zgodovina: Ajda Pišek
 
Diamantni kenguru: Leda Gradišek in Matej Perc
 
Gledališka skupina Špilčki je za predstavo Prevzgoja prejela zlato priznanje na srečaju lutkovnih in gledaliških skupin Slovenije.
 
 
 
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2016/2017 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Tehnologije: Žiga Košir (nagrada za 2. mesto)
Razvedrilna matematika: Matej Perc (6. mesto in 3. nagrada)
Angleščina: Arnesa Kuduzović (1. mesto)
Matematika: Matej Perc, Jakob Dolanc
 
 
Srebrna priznanja:
Logika: Klara Kovač  in Matej Perc
Sladkorna bolezen: Laura Gajšek
Tehnologije: Nika Todorovič
Biologija: Laura Gajšek
Angleščina: Arnesa Kuduzović, Klara Fajdiga in Laura Gajšek
Zgodovina: Luka Petek
Fizika: Perc Matej
Zeleno pero: Laura Gajšek
Matematika: Klemen Kovač, Aleks Užmah Gosak, Lina Ranzinger in Žiga Košir
Vesela šola: Ajda Glavač in Rok Jere Mrak
 
Gledališka skupina Špilčki - Ime mi je igra je za predstavo Vse o Alici prejela srebrno priznanje na srečaju lutkovnih in gledaliških skupin Slovenije.
Na 15. otroškem festivalu gledaliških sanj so prejeli priznanje za najboljšo sceno, kostum in glasbo, Isabella Podbregar je prejela priznanje za najbolj obetavno igralko.
 
 
 
 

 

Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2015/2016 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Logika: Aglaja Gale Šparemblek
Sladkorna bolezen: Aglaja Gale Šparemblek
Razvedrilna matematika: Aglaja Gale Šparemblek in Patrik Kušter
Angleščina 8. razred: Arnesa Kuduzović
Zgodovina: Aglaja Gale Šparemblek
Matematika: Aglaja Gale Šparemblek
Geografija: Patrik Kušter
 
Srebrna priznanja:
Sladkorna bolezen: Maj Hauptman Pepelnjak in Metka Dolanc
Biologija: Maj Hauptman Pepelnjak
Slovenščina: Aglaja Gale Šparemblek
Angleščina 9. razred: Tia Šarkezi, Patrik Kušter
Zgodovina: Aglaja Gale Šparemblek
Geografija: Aglaja Gale Šparemblek in Patrik Kušter
Fizika: Aglaja Gale Šparemblek in Patrik Kušter
Zeleno pero: Metka Dolanc
Matematika: Lina Ranzinger, Rok Hudomalj, Matej Perc, Žiga Košir, Rok Kralj in Maj Hauptman Pepelnjak
Vesela šola: Rok Jere Mrak, Lucija Mejač, Rok Hudomalj, Žana Larisa Jordan, Aglaja Gale Šparemblek in Patrik Kušter
 
Gledališka skupina Špilčki - Ime mi je igra je za predstavo Prekletstvo zelenega štumfa prejela srebrno priznanje na srečaju lutkovnih in gledaliških skupin Slovenije.
Na 14. otroškem festivalu gledaliških sanj je Metka Dolanc prejela priznanje za najbolj obetavno igralko.
 
 
 

 

{mospagebreak title=za leto 2014/2015}
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2014/2015 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Logika: Aglaja Gale Šparemblek
Razvedrilna matematika: Patrik Kušter
Fizika: Patrik Kušter
Vesela šola: Aglaja Gale Šparemblek
Matematika: Patrik Kušter
 

Srebrna priznanja: 
Sladkorna bolezen: Ana Železnik in Aglaja Gale Šparemblek
Razvedrilna matematika: Aglaja Gale Šparemblek, Patrik Kušter in Lea Ložak
Angleščina: Nermin Mujagić
Fizika: Patrik Kušter, Janez Erjavec,Špela Cestnik in Eva Kuhar
Matematika: Žiga Košir, Aglaja Gale Šparemblek, Patrik Kušter, Špela Cestnik, Lea Ložak, Katja Hercog
Zeleno pero: Metka Dolanc, Špela Cestnik, Luka Vozel, Tjaša Forte in Eva Kuhar
Vesela šola: Katarina Jančič
Kemija: Patrik Kušter
 
Gledališka skupina Špilčki - Ime mi je igra je za predstavo Črkolandija prejela srebrno in zlato priznanje na srečaju lutkovnih in gledaliških skupin Slovenije.
 
 
 

 

 
{mospagebreak title=za leto 2013/2014}
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2013/2014 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Razvedrilna matematika: Tilen Kralj
Zlato pero: Klara Gajšek
Matematika: Tilen Kralj


Srebrna priznanja: 
Razvedrilna matematika: Eva Bevc, Lea Ložak in Tilen Kralj
Biologija: Klara Gajšek
Slovenščina: Nadja Pušnik
Angleščina: Maša Marko, Ana Dimic Benko, Laura Osenjak in Stojan Kuhar
Zgodovina: Maša Marko, Klara Gajšek, Tjaša Judež in Stojan Kuhar
Fizika: Eva Kuhar, Špela Cestnik, Timotej Zupančič, Juš Navratil, Dominik Krajnc in Klara Gajšek
Zlato pero: Lea Ložak, Špela Cestnik, Jan Drnovšek in Nadja Pušnik
Matematika: Tilen Kralj, Juš Navratil, Luka Perc, Lea Ložak, Tia Šarkezi, Maj Hauptman Pepelnjak in Patrik Kušter
Vesela šola: Aglaja Gale Šparemblek
 
Mednarodno tekmovanje Genius Logicus
Zlato priznanje : Tilen Kralj, Juš Navratil
Srebrno priznanje: Tjaša Judež, Stojan Kuhar, Nika Zupančič, Maja Magister, Špela Cestnik, Jovana Škorič, Katja Hercog, Nika Drnovšek, Eva Kuhar 
 
Gledališka skupina Špilčki - Ime mi je igra je za predstavo Tiatara in sraka prejela srebrno in zlato priznanje na srečaju lutkovnih in gledaliških skupin Slovenije.
Na 12. otroškem festivalu gledaliških sanj je Lana Gombač je prejela priznanje za najbolj obetavno igralko.