Dobitniki priznanj

Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2017/2018 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
 
 
Srebrna priznanja:
Logika: Klara Kovač 
Razvedrilna matematika: Matej Perc, Luka Košir, Lia Vene in Nikolaj Ploj Jarc
Sladkorna bolezen: Tija Dolenc in Žana Larisa Jordan
Tehnologije: Žan Simončič
Angleščina: Matej Perc
 
 
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2016/2017 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Tehnologije: Žiga Košir (nagrada za 2. mesto)
Razvedrilna matematika: Matej Perc (6. mesto in 3. nagrada)
Angleščina: Arnesa Kuduzović (1. mesto)
Matematika: Matej Perc, Jakob Dolanc
 
 
Srebrna priznanja:
Logika: Klara Kovač  in Matej Perc
Sladkorna bolezen: Laura Gajšek
Tehnologije: Nika Todorovič
Biologija: Laura Gajšek
Angleščina: Arnesa Kuduzović, Klara Fajdiga in Laura Gajšek
Zgodovina: Luka Petek
Fizika: Perc Matej
Zeleno pero: Laura Gajšek
Matematika: Klemen Kovač, Aleks Užmah Gosak, Lina Ranzinger in Žiga Košir
Vesela šola: Ajda Glavač in Rok Jere Mrak
 
 
 
 

 

Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2015/2016 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Logika: Aglaja Gale Šparemblek
Sladkorna bolezen: Aglaja Gale Šparemblek
Razvedrilna matematika: Aglaja Gale Šparemblek in Patrik Kušter
Angleščina 8. razred: Arnesa Kuduzović
Zgodovina: Aglaja Gale Šparemblek
Matematika: Aglaja Gale Šparemblek
Geografija: Patrik Kušter
 
Srebrna priznanja:
Sladkorna bolezen: Maj Hauptman Pepelnjak in Metka Dolanc
Biologija: Maj Hauptman Pepelnjak
Slovenščina: Aglaja Gale Šparemblek
Angleščina 9. razred: Tia Šarkezi, Patrik Kušter
Zgodovina: Aglaja Gale Šparemblek
Geografija: Aglaja Gale Šparemblek in Patrik Kušter
Fizika: Aglaja Gale Šparemblek in Patrik Kušter
Zeleno pero: Metka Dolanc
Matematika: Lina Ranzinger, Rok Hudomalj, Matej Perc, Žiga Košir, Rok Kralj in Maj Hauptman Pepelnjak
Vesela šola: Rok Jere Mrak, Lucija Mejač, Rok Hudomalj, Žana Larisa Jordan, Aglaja Gale Šparemblek in Patrik Kušter
 
 
 
 

 

{mospagebreak title=za leto 2014/2015}
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2014/2015 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Logika: Aglaja Gale Šparemblek
Razvedrilna matematika: Patrik Kušter
Fizika: Patrik Kušter
Vesela šola: Aglaja Gale Šparemblek
Matematika: Patrik Kušter
 

Srebrna priznanja: 
Sladkorna bolezen: Ana Železnik in Aglaja Gale Šparemblek
Razvedrilna matematika: Aglaja Gale Šparemblek, Patrik Kušter in Lea Ložak
Angleščina: Nermin Mujagić
Fizika: Patrik Kušter, Janez Erjavec,Špela Cestnik in Eva Kuhar
Matematika: Žiga Košir, Aglaja Gale Šparemblek, Patrik Kušter, Špela Cestnik, Lea Ložak, Katja Hercog
Zeleno pero: Metka Dolanc, Špela Cestnik, Luka Vozel, Tjaša Forte in Eva Kuhar
Vesela šola: Katarina Jančič
Kemija: Patrik Kušter
 
 

 

 
{mospagebreak title=za leto 2013/2014}
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2013/2014 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja: 

Zlata priznanja: 
Razvedrilna matematika: Tilen Kralj
Zlato pero: Klara Gajšek
Matematika: Tilen Kralj


Srebrna priznanja: 
Razvedrilna matematika: Eva Bevc, Lea Ložak in Tilen Kralj
Biologija: Klara Gajšek
Slovenščina: Nadja Pušnik
Angleščina: Maša Marko, Ana Dimic Benko, Laura Osenjak in Stojan Kuhar
Zgodovina: Maša Marko, Klara Gajšek, Tjaša Judež in Stojan Kuhar
Fizika: Eva Kuhar, Špela Cestnik, Timotej Zupančič, Juš Navratil, Dominik Krajnc in Klara Gajšek
Zlato pero: Lea Ložak, Špela Cestnik, Jan Drnovšek in Nadja Pušnik
Matematika: Tilen Kralj, Juš Navratil, Luka Perc, Lea Ložak, Tia Šarkezi, Maj Hauptman Pepelnjak in Patrik Kušter
Vesela šola: Aglaja Gale Šparemblek
 
Mednarodno tekmovanje Genius Logicus
Zlato priznanje : Tilen Kralj, Juš Navratil
Srebrno priznanje: Tjaša Judež, Stojan Kuhar, Nika Zupančič, Maja Magister, Špela Cestnik, Jovana Škorič, Katja Hercog, Nika Drnovšek, Eva Kuhar