Calendar:
Date:
0:00 05.02.2020 - 0:00 06.02.2020
Copy To:

1) KD 6abc opera Snežna kraljica (LJ-Cankarjev dom)

Navodilo so učenci dobili pri razredniku.

2) 3. športni dan za 7. 8. in 9. razred - zimske aktivnosti, sreda, 5. 2. 2020

NAVODILA ZA UČENCE

1. Smučanje, deskanje na Rogli, - sprememba, zaradi močnega vetra na Rogli, gremo na DRSANJE v CELJE

2. drsanje v Celju,

3. zimski pohod.

1. Smučanje ali deskanje - SPREMEMBA, GREMO DRSAT!!!

• Odhod iz parkirišča  ZADAJ ZA ŠOLO: 7.30,

• vrnitev k šoli do 12:30

Stroški smučanja: smučarska karta 13,50€, strošek avtobusnega prevoza je odvisen od števila otrok.

Učenci boste dodeljeni učiteljem v skupino, ki je ne smete zapuščati brez dovoljenja. Zaradi varnosti se morate učenci držati navodil svojih spremljevalcev. Smučarska oprema mora biti brezhibna in preizkušena, čelada je obvezna!

SPREMLJEVALCI:  D.Rajh, G. Guna, Z. Grešak, B. Šprogar

V PRIMERU BOLEZNI MORAJO STARŠI JAVITI ODSOTNOST DO 8.00, V NASPROTNEM PRIMERU SE PREVOZ PLAČA.

2. Drsanje

• Zbor na avtobusni postaji pri OBČINI: 7.40,

• vrnitev v Trbovlje okrog 11.45, avtobus bo ustavljal po postajah.

Stroški: 3€ vstopnina, 3€ morate imeti s sabo za izposojo drsalk, strošek avtobusnega prevoza je odvisen od števila otrok.

Ne pozabite na topla oblačila in ROKAVICE

Na drsališču morate upoštevati pravila drsanja in skrbeti za svojo varnost in varnost ostalih.

Drsali boste od 9.00 do 10.30. v tem času zadrževanje ob robu drsališča ali v garderobi ni dovoljeno.

SPREMLJEVALCI:

1. avtobus

S. Sotler Dolenc (9.a), M. Dušak (7.c), K. Čelik (9.b)

2. avtobus

T. Navratil (8.a), L. Ule (8.b+7.b), D. Klemen (8.c+7.a)

3. Zimski pohod

• Zbor pod večnamenskim prostorom: 8.30,

• prihod v dolino okrog 12.00.

Cilj pohoda bodo določili spremljevalci.

Bodite obuti v nepremočljive čevlje z grobim podplatom in toplo oblečeni. S seboj imejte tudi kakšno dodatno nepremočljivo oblačilo. Ne pozabite na kapo in rokavice.

Hoja je v skupini! Brez dovoljenja učitelja skupine ne smete zapuščati!

SPREMLJEVALCI:  P. Medvešek, U. Jerman, K. Dragar, T. Golob (študentka)

Šolsko malico boste imeli s sabo. Kosilo za drsalce in pohodnike ta dan bo, za smučarje pa bo odjavljeno.

Aktiv ŠPO