Govorilne ure

šolsko leto 2017/2018

a) Popoldanske govorilne ure od 16.00 do 18.00

1. popoldanske GU

16. oktober 2017 – ponedeljek        

17. oktober 2017 – torek  

matična šola

podružnični šoli

2. popoldanske GU

20. november 2017 - ponedeljek

21. november 2017 - torek

matična šola

podružnični šoli

3. popoldanske GU

18. december 2017 – ponedeljek    

19. december 2017 – torek   

1. - 5. razredi - predstave za starše po dogovoru

matična šola

podružnični šoli

4. popoldanske GU

22. januar 2018 – ponedeljek           

23. januar 2018 – torek                   

matična šola

podružnični šoli

5. popoldanske GU

26. marec 2018 – ponedeljek  

27. marec 2018 – torek                   

matična šola
podružnični šoli

6. popoldanske GU

28. maj 2018 – ponedeljek

29. maj 2018 – torek  

matična šola

podružnični šoli


b) Individualne govorilne ure

Matična šola

1. urnik

2. urnik

Čede Petra

torek, 11.55–12.40

sreda, 11.05–11.50

Čelik Klavdija

četrtek, 7.30–8.15

četrtek, 7.30–8.15

Čop Metka

sreda, 9.10–9.55

sreda, 9.10–9.55

Doležalek Aleksandra

ponedeljek, 10.15–11.00

ponedeljek, 10.15–11.00

Dragar Katja

torek,10.15–11.00

torek,10.15–11.0

Fabijan Nina

petek, 11.05–11.50

petek, 11.05–11.50

Godec Marija

četrtek 10.15–11.00

sreda 11. 55–12.40

Grešak Mojca

torek, 8.20–9.05

torek, 8.20–9.05

Guna Gregor

četrtek, 11.05–11.50

četrtek, 10.15–11.00

Guna Majda

torek, 9.10–9.55

torek, 9.10–9.55

Jerman Urška

petek, 8.20–9.05

četrtek,11.05–11.50

Kantužar Helga

sreda, 11.05–11.50

sreda, 11.05–11.50

Klančar Marta

četrtek, 8.20–9.05

torek, 11.05–11.50

Klančnik Helena

sreda, 10.15–11.00

sreda, 10.15 –11.00

Klemen Dušanka

petek, 10.15–11.00

petek, 10.15–11.00

Knaus Alma

ponedeljek 11.50–12.40

ponedeljek 11.50–12.40

Kovačič Miroslava

petek, 10.15–11.00

petek, 10.15–11.00

Kovačič Vida

torek, 10.15–11.00

Kugonič Janja

ponedeljek, 11.00–11.50

torek, 9.05–10.05

Mali Potisek Ksenja

sreda, 8.20–9.05

ponedeljek, 12.45–13.30

Mlakar Ervin

četrtek, 10.15–11.00

četrtek, 10.15–11.00

Medvešek Polona

četrtek, 7.30–8.15

četrtek, 7.30–8.15

Navratil Tjaša

petek, 10.15–11.00

torek 11.05–11.50

Novak Jana

ponedeljek, 11.05–11.50

ponedeljek, 11.05–11.50

Novak Jerca

Ofentavšek Ksenija

ponedeljek, 11.55–12.40

Pečnik Breda

ponedeljek, 10.15–11.00

ponedeljek, 10.15–11.00

Princ Sonja

torek, 9.10–9.55

torek, 9.10–9.55

Rajh Damjan

četrtek, 10.15–11.00

ponedeljek, 10.15–11.00

Rugelj Branka

petek, 11.05–11. 50

petek, 10.15–11.00

Sekić Emina

torek, 11.05–11.50

torek, 10.15–11.00

Slanšek Špela

sreda, 11.05–11.50

sreda, 11.05–11.50

Sotler Dolenc Sibel

četrtek 10.15–11.00

ponedeljek, 10.15–11.00

Stopar Alenka

petek, 10.15–11.00

petek, 10.15–11.00

Strniša Gregor

ponedeljek, 8.20–8.30

ponedeljek, 8.20–8.30

Šprogar Bojan

petek, 11.05–11.50

petek, 11.05–11.50

Teržan Jenko Jožica

ponedeljek, 9.10–9.55

ponedeljek, 9.10–9.55

Tomše Saša

četrtek, 7.30–8.15

četrtek, 7.30–8.15

Ule Lucija

petek, 10.15–11.00

sreda, 11.05–11.50

Uršič Natalija

ponedeljek, 11.5512.40

ponedeljek, 11.55–12.40

Vezovišek Maja

petek, 9.10–9.55

ponedeljek, 9.10–9.55

AH

učitelj

1. urnik

2. urnik

Brumen Suzana

četrtek, 11.05–11.50

četrtek, 11.05–11.50

Cizej Ksenija

sreda, 7.30–8.15

sreda, 7.30–8.15

Češnovar Špela

torek, 10.15–11.00

torek, 10.15–11.00

Hribar Bevc Mojca

ponedeljek, 11.55–12.40

ponedeljek, 11.55–12.40

Krajnik Maja

sreda, 7.30–8.15

sreda, 7.30–8.15

Okanović Ivica

sreda,11.00–11.45

sreda,11.00–11.45

Pošebal Ljudmila

četrtek,10.15–11.00

četrtek,10.15–11.00

Rahne Nuša

četrtek, 9.10–9.55

četrtek, 9.10–9.55

Vretič Tinkara

sreda, 9.10–9.55

sreda, 9.10–9.55

Dobovec

učitelj

1. urnik

2. urnik

Bartolj Vlasta

ponedeljek, 7.30–8.15

ponedeljek, 7.30–8.15

Uroš Ritonja

četrtek, 12.45‒13.30

četrtek, 12.45–13.30