Urnik interesnih dejavnosti

šolsko leto 2017/2018

 

Matična šola

NASLOV

RAZRED

izvajalec

čas

Likovni krožek

4.‒ 6.

Miroslava Kovačič

četrtek, 11.55‒13.30

Tehnika (NTE4)

6. a, 6. b

Gregor Guna

2. urnik: četrtek, 11.55‒13.30

Otroški pevski zbor

2.‒5.

Janja Kugonič

ponedeljek,  7.30‒8.15 in

petek, 11.55‒12.40

Mladinski pevski zbor

6. - 9.

Janja Kugonič

torek, 7.30‒8.15

torek, 12.45‒14.35

Šolska skupnost

1.‒5.  

6.‒9.

Emina Sekić

Urška Jerman

sreda, 10.15‒11.00

1 .urnik: ponedeljek, 10.15‒11.00

2.urnik: petek, 11.05‒11.50

Jr FLL

3.

Emina Sekić

Nina Fabijan

ponedeljek, 12.45‒13.30

Pravljična urica

1.

Jožica Teržan Jenko

četrtek, 11.55‒12.40

Šahovski krožek

2.‒9.

Bojan Šprogar

ponedeljek, 12.45‒14.35

Logika

6.‒9.

Dušanka Klemen

sreda, 7.30‒8.15 (september, oktober)

Planinci

4.‒6.

M. Klančar

B. Rugelj

 sobota, po dogovoru

Šolski radio

6.‒9.

U. Jerman

sreda, 7.30‒8.15

Špilčki Ime mi je igra

5.‒9.

A.Knaus

ponedeljek, torek in sreda,  7.15‒8.15

GIB IN ZVOK

2.‒4.

A.Knaus

četrtek in petek,  7.30‒ 8.15

Planinci

1.‒3.

Helga Kantužar

Špela Slanšek

sobota, po dogovoru

Spoznajmo likovno deželico

2.

Helga Kantužar

2. urnik: sreda, 12.45‒14.15

Joga za šolarje

5.‒9.

Tanja Jerman

ponedeljek, 15.00‒15.45 (VP)

Naravoslovni krožek

4.‒6.

Katja Dragar

petek, 7.30‒8.15

Bralni trening

4.‒5.

Julija Jerman

Družabne in zabavne igrice

3.

Nina Fabijan

torek, 12.45‒13.30

Pravljični krožek

3.

Jana Novak

torek, 12.45‒13.30

Likovni krožek

1.

Špela Slanšek

torek, 12.45‒13.30

Igrarije

2.

Meta Čop

četrtek, 12.45‒13.30

Razvedrilna matematika

6. - 9. r

Ksenija Ofentavšek

Mojca Grešak

ponedeljek, 13.35‒14. 20 (september in oktober)

Vrtnarčki

3.‒5.

Petra Čede

sreda, 13.35‒14.20

Sladkorna bolezen

6.‒9.

Urška Jerman

po dogovoru (september, oktober, november)



AH

naslov

razred

izvajalec

čas

OPZ

2.‒6.

Janja Kugonič

sreda in četrtek, 7.30‒8.15

Tehnika (NTE)

4.‒6.

Gregor Guna

2. urnik: petek, 12.15‒14.35

Glasbeni krožek

1.- 2.

Tinkara Vretič

sreda, 11.55‒12.40

Planinci

  1.‒3.

  4.‒6.

Ksenija Cizej

Maja Krajnik

sobote, po dogovoru

Likovno ustvarjanje

2.- 3.

Mojca Hribar Bevc

petek, 11.55‒12.40

Šolska skupnost

2.‒6.

Mojca Hribar Bevc

torek, 12.45‒13.30

Bralni trening

4.-5. r

Lili Pajer

četrtek, 12.45‒13.30

Računalniški krožek

3.‒5. r.

Ksenija Ofentavšek

sreda, 13.30‒14.15

Šahovski krožek

2.‒6.

Bojan Šprogar

2. urnik: torek, 13.35‒15.10

Dobovec

naslov

razred

izvajalec

čas

gledališki krožek

1.‒4.

Vlasta Bartolj

sreda, 7.30‒8.15

Šolska skupnost

1.‒4.

Uroš Ritonja

torek, 7.30‒8.15

 

Zdrav življenjski slog - Jurij Nučič (od 11. 9. 2017 dalje)

 

ponedeljek

torek

sreda

četrtek

petek

 7:30 - 8:15

8/9 r. MŠ

6/7 r. MŠ

 8/9 r. MŠ

12:00 - 12:45

 

12:45 - 13:30

1. r. MŠ

1/2 r. AH 1. r. MŠ

1/2 r. AH

13:30 - 14:15

2. r. MŠ

3/4 r. AH

2. r. MŠ

3/4 r. AH

 

14:15 - 15:00

3. r. MŠ

5/6 r. AH

3. r. MŠ

5/6 r. AH

 

15:00 - 15:45

4/5 r. MŠ

6/7 r. MŠ

4/5 r. MŠ