20.maj 2022 - 12:24

Najlepša vilinska pravljica

Napisal J. Jerman

Obiskala nas je ga. Alenka Kos, ustanoviteljica Društva za boljši svet, Vilinski ključ, pisateljica, predavateljica …

Na PŠ Alojza Hohkrauta se je z učenci prvega in drugega razreda srečala kot vilinka Alenčica s škratkom Arielom v okviru Najlepše vilinske pravljice.
Tretji in četrti razred pa je obiskala kot pisateljica in sokreatorka projekta DRUGAČNOST ZDRUŽUJE.
Bilo nam je lepo. Otroci so se poslušanju in gledanju predali s srcem in med nami je stekla naklonjena, ljubeča komunikacija.
Alenka nam je sporočila: “Želela bi zapisati sledeče – na teh dveh srečanjih sem čutila neko posebno vez z učenci. Med nami je bil prisoten nežen energijski tok, ki ni prisoten na vseh mojih predstavitvah. Tukaj pa ga je bilo moč čutiti v celotnem prostoru. Kot celota smo vibrirali v energijskem toku sočutja, ljubezni in hvaležnosti. Posledično so nekateri otroci zapisali globoka – energijsko močna, sporočila. Otroci – HVALA VAM. ”

Več na spodnji povezavi:

Prebrano 579 krat Nazadnje urejano na 20.maj 2022 - 12:34