Knjižnica

Šolska knjižnica na OŠ Trbovlje deluje na matični šoli ter na obeh podružničnih šolah. Namenjena je podpiranju vzgojno-izobraževalnega procesa ter potrebam učencev in delavcev šole. Član knjižnice je vsak učenec od vpisa do zaključka šolanja. Knjižnica članom nudi prostor za učenje, knjige in druge vire za doseganje šolskih ter drugih ciljev.

Display #
Title Hits
Predstavitev šolske knjižnice 2268
Domače branje 2870
Knjižnični red šolske knjižnice 1874
Izposoja knjižničnega gradiva 1772
Odnos do knjižničnega gradiva 1752
Obnašanje v prostorih šolske knjižnice 1390
Bralna značka 3888

Subcategories

• Beremo
    • Domače branje

Z domačim branjem učenci razvijajo sposobnost branja, razumevanja in vrednotenja književnosti. Leposlovje berejo samostojno.

• Projekti
  • Učbeniški sklad

Učbeniški sklad je v skladu z ZOFVI in Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov ustanovljen zato, da se učenkam in učencem zagotovi učbenike, ki jih potrebujejo pri pouku. V učbeniški sklad se lahko vključijo učbeniki, objavljeni v Katalogu učbenikov.

Starši učenk in učencev se sami odločijo, ali bodo učbenik kupili ali si ga bodo izposodili na šoli.

• Razno