18.oktober 2016 - 00:00

Zbiralne akcije papirja 2016/2017

Napisal H. Klančnik
|| || ||

Tudi v letošnjem letu bomo na šoli zbirali odpadni papir. Načrtovane imamo tri zbiralne akcije papirja: prvo akcijo od 24. do 28. oktobra, drugo akcijo od 20.  do 24. februarja ter tretjo akcijo od 24. do 26. aprila.

Prva zbiralna akcija bo torej potekala v naslednjem tednu od 24. do 28. oktobra 2016.

• Učenci lahko papir prinesite v matični razred, razredniki pa bodo izmerili količino v metrih ter si jo zabeležili.
  • Večje količine lahko starši sami odpeljejo na Dinos. Povedo naj, za katero šolo in razred je zbran papir. Če bi starši želeli oziroma lahko zmerili količino v metrih, bi bilo dobrodošlo.
  • Prosimo, da v zabojnik ne oddajate papirja v plastičnih vrečkah, zato je bolje, če pakete zvežete z vrvico.

Tako kot lani bomo tudi letos, v avli zabeležili zbrane količine starega papirja za vsak razred posebej. Zmagovalni razred prejme nagrado: brezplačen obisk bazena, dodaten mini ŠD na bazenu ter osvojil bo glavno nagrado - prenosni pokal za zbiranje odpadnega papirja.

Prebrano 3768 krat